६ गोलको थ्रिलरमा रोकियो लिभरपुल

person explore access_timeअसोज १५, २०७९ chat_bubble_outline0

लिभरपुल आफ्नो घरेलु मैदानमा ब्राइटनसँग ३–३ गोलको बराबरीमा रोकिएको छ । निकै रोमाञ्चक बनेको खेलमा ब्राइटनका लियान्ड्रो ट्रोसार्डले ह्याट्रिक गरेपछि लिभरपुलमा बराबरी खेल्न बाध्य बनेको हो ।


खेलको चौथो मिनेटमा नै ट्रोसार्डले गोल गर्दै ब्राइटनलाई अग्रता दिलाएका थिए । १७ औँ मिनेटमा उनले टोलीको अग्रता दोब्बर बनाए । तर ३३ औँ मिनेटमा रोबर्टो फर्मिन्होले गोल गर्दै लिभरपुललाई खेलमा फर्काउने प्रयास गरे ।
दोस्रो हाफमा फर्मिन्होले अर्को गोल गर्दै खेल बराबरी गरे । ६३ औँ मिनेटमा एडम वेबस्टरलले आत्मघाती गोल गरेपछि खेलमा पहिलोपटक लिभरपुलले अग्रता लिएको थियो । तर, ८३ औँ मिनेटमा ट्रोसार्डले गोल गरेपछि खेल बराबरीमा टुंगियो ।८ खेलपछि लिभरपुल १० अंकसहित लिगको १० औँ स्थानमा रहेको छ । ब्राइटन १४ अंकसहित लिगको चौथो स्थानमा छ ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।