नयाँ प्रशिक्षकको नेतृत्वमा चेल्सीको सङ्घर्षपूर्ण जीत

person explore access_timeअसोज १५, २०७९ chat_bubble_outline0

नयाँ प्रशिक्षक ग्राहम पोटरको नेतृत्वमा पहिलो खेलमा चेल्सीले विवादास्पद जीत हासिल गरेको छ । शनिबार भएको खेलमा चेल्सीले क्रिस्टल प्यालेसलाई २–१ गोलले हराएको हो । खेलमा अग्रता भने प्यालेसले लिएको थियो ।


खेलको सातौँ मिनेटमा ने ओड्सोने एडोआर्डको गोल गर्दै टोलीलाई अग्रता दिलाएका थिए । तर ३८ औँ मिनेटमा थियागो सिल्भाको पासमा पिएरे एमरिक औबामियाङले गोल गर्दै खेल बराबरी गरे । यसअघि, थियागो सिल्भाले जानीजानी ह्यान्ड बल गरेर गोलको अवसर रोकेका कारण उनलाई रातो कार्ड दिन प्यालेसका खेलाडीहरूले माग गरेका थिए । तर उनलाई पहेँलो कार्ड मात्र देखाइएको थियो । खेलको अन्तिम मिनेटमा कोनर ग्यालागरले गोल गर्दै चेल्सीलाई तीन अंक दिलाए । ७ खेलपछि चेल्सी १३ अंकसहित लिगको पाँचौ स्थानमा रहेको छ । प्यालेस ६ अंकसहित लिगको १६ औँ स्थानमा सीमित छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।