३६० जना महिलाको रेनकोट चोर्ने व्यक्ति पक्राउ

person explore access_timeअसोज १६, २०७९ chat_bubble_outline0

महिलाले लगाउने रेनकोट प्रति उच्च आकर्षण भएका जापानका एक व्यक्तिले १३ वर्षको अन्तरालमा ३६० वटा रेनकोट चोरेका छन् । उनलाई ‘रेनकोट म्यान’ भनिएको छ ।


अडिटीसेन्ट्रल अनुसार जापानको ओसाकामा बस्ने ५१ वर्षका ती व्यक्तिलाई प्रहरीले पछिल्लो एक दशकदेखि पक्राउ गर्न खोजिरहेको थियो । योसिदो योदा पत्रिका डेलिभरी गर्ने काम गर्दथे । उनलाई रेनकोटको रुपमा प्रयोग गरिने ‘कप्पा’ भन्ने गार्मेन्टप्रति आशक्ति थियो । प्रहरीले उनको घरमा छापामा मार्दा कूल ३६० वटा रेनकोट भेटेका थिए । उनले सन् २००९ मा पहिलो पटक रेनकोट चोरेका थिए ।ओसाका प्रहरीले स्रोतलाई उद्धृत गर्दै ती व्यक्तिले साइकलमा रेनकोट लगाएर यात्रा गर्ने महिलालाई पछ्याउने गरेको बताए । यसका साथै उनले पार्किङमा राखेका साइकलबाट पनि महिलाले लगाउने रेनकोट चोरी गर्ने बताइएको छ ।उनले लगभग ३२० वटा रेनकोट पछिल्लो ९ वर्षमा चोरेको बताइन्छ । उनी रेनकोट चोर्न यति माहिर थिए कि उनलाई पक्राउ गर्न खोज्नेहरुबीच उनी ‘रेनकोट म्यान’ को नामले परिचित थिए ।

 प्रहरीले किन यस्तो गरेको भनेर सोधेको प्रश्नमा रेनकोट लगाएका महिलालाई हेर्दा उनीहरुलाई भित्री वस्त्रमा देखे जत्तिकै उत्साहित हुने गरेको उनले बताए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।