उत्तराखण्ड हिमपहिरो : मृत्यु हुनेको संख्या २६ पुग्यो

person explore access_timeअसोज २१, २०७९ chat_bubble_outline0

उत्तराखण्डको द्रौपदीको डाँडा–२ हिमालमा गएको हिमपहिरोमा परी मृत्यु हुनेको संख्या २६ पुगेको छ । नेहरू पर्वतारोहण संस्थान (एनआईएम) ले शुक्रबार एक विज्ञप्ति जारी गर्दै हिमपहिरोका कारण दुई प्रशिक्षक र २७ प्रशिक्षार्थीसहित २९ जना बेपत्ता परेको जनाएको छ ।


२६ जनाको शव फेला परेपछि बाँकी ३ जनाको खोजी कार्य जारी रहेको छ । एनआईएमका अनुसार अक्टोबार ४ तारिखमा कुल चार शव फेला परेको थियो जसमा दुई प्रशिक्षक र दुई प्रशिक्षार्थी थिए । अक्टोबार ६ मा १५ प्रशिक्षार्थीको शव र ७ तारिखमा मा ७ प्रशिक्षार्थीको शव निकालिएको थियो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।