शुक्रबार, १० चैत्र २०७९
ताजा लोकप्रिय

अछाम-१ मा भीम रावलकाे ठाउँमा झपटबहादुरलाई टिकट

शुक्रबार, २१ असोज २०७९, १७ : २४
शुक्रबार, २१ असोज २०७९

नेकपा एमालेले अछाम-१ मा प्रतिनिधि सभा निर्वाचनका लागि भीम रावलकाे ठाउँमा झपटबहादुर बोहरालाई टिकट दिने भएको छ । पार्टीको सुदूरपश्चिम प्रदेश अध्यक्ष कर्ण थापाले रावलको स्थानमा बोहरालाई उम्मेदवार बनाउने निर्णय गरिएको रातोपाटीलाई बताए ।

२०७४ को निर्वाचनमा सो क्षेत्रबाट बाम गठबन्धनका उम्मेदवार भीम रावल विजयी भएका थिए । उनले निकटतम् प्रतिद्वन्द्वी नेपाली कांग्रेसका भरतकुमार स्वारलाई पराजित गरेका थिए । रावल एमाले अध्यक्ष केपी ओलीको कटु आलोचकका रुपमा चिनिन्छन् । गत महाधिवेशनमा उनले अध्यक्ष पदमा उम्मेदवारीसमेत दिएका थिए । यता बोहरा माओवादी केन्द्रबाट अछाम निर्वाचन क्षेत्र नम्बर १ को (ख) बाट प्रत्यक्ष निर्वाचित प्रदेश सांसद थिए। नेकपामा विभाजनसँगै मन्त्री पदबाट राजीनामा दिएर उनी माओवादी केन्द्र छाडेर एमालेको ओली समूहमा लागेका थिए ।

त्यस्तै अछाम २ मा यज्ञ बोगटीलाई उम्मेदवार बनाउने निर्णय गरिएको पनि उनले जानकारी दिए । उनले सुदूरपश्चिमका सबै स्थानमा उम्मेदवारको टुंगो लागेको पनि बताए ।

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप