महिला एसिया कप : पाकिस्तानले भारतलाई हरायो

person explore access_timeअसोज २१, २०७९ chat_bubble_outline0

बंगलादेशको सिलेटमा जारी महिला एसिया कप क्रिकेटमा पाकिस्तान महिला क्रिकेट टोलीले भारतलाई १३ रनले पराजित गरेको छ । खेलको अन्त्यमा भारतीय टोलीलाई १८ रन आवश्यक थियो तर भारतको टोलीले त्यसो गर्न सकेन ।


आफ्नो राम्रो ब्याटिङ लाइनअपका लागि चिनिएको भारतीय टोली सुरुदेखि नै दबाबमा थियो र नियमित अन्तरालमा विकेट झर्दै गयो। भारतलाई जितका लागि १३८ रनको लक्ष्य थियो । तर टोली १२४ रन बनाएर आउट भयो । भारतका लागि ऋचा घोषले सर्वाधिक २६ रन बनाइन् ।अन्तिम खेलमा थाइल्याण्डसँग हारेको पाकिस्तानी टोलीले सिल्हटमा भारतलाई हराएर राम्रो कमब्याक गरेको छ । पहिले ब्याटिङ गरेको पाकिस्तानले निर्धारित २० ओभरमा ६ विकेट गुमाएर १३७ रन बनाएको थियो । पाकिस्तानकी कप्तान बिस्माह मारुफले टस जितेर पहिले ब्याटिङ गर्ने निर्णय गरेकी थिइन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।