शत्रुधन सिंह फर्किए जसपामा

person explore access_timeअसोज २१, २०७९ chat_bubble_outline0

जनता समाजवादी पार्टी नेपालबाट राजीनामा दिएका राजनीति समिति सदस्य शत्रुधन सिंह कोइरी पुन: पार्टीमा फर्केका छन् ।


पाँच दलीय गठबन्धनका कारण सिरहाको क्षेत्र नम्बर २ बाट टिकट पाउने नभएपछि उनले पार्टीको साधारण सदस्य समेत नरहने गरी असोज १९ गते राजीनामा दिएका थिए । एमालेमा प्रवेश गर्ने तयारी गरिरहेका बेला हिजोदेखि गठबन्धन छाडेर जसपाले एमालेसँग चुनावी तालमेल गर्ने भएपछि नेता कोइरीले राजीनामा फिर्ता लिएका हुन् । उनी सिरहा क्षेत्र नम्बर २ का प्रतिनिधि सभा सदस्यका दाबेदार हुन् । पार्टीले पनि टिकट दिने आश्वासन दिएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।