यी हुन् कर्णाली प्रदेशमा एमालेका उम्मेदवारहरु

person explore access_timeअसोज २१, २०७९ chat_bubble_outline0

नेकपा एमालेले कर्णाली प्रदेशमा प्रतिनिधि र प्रदेश सभामा आफ्ना उम्मेदवारहरु चयन गरेको छ । सल्यान जिल्लामा प्रतिनिधि सभातर्फ उम्मेदवार टुंग्याउन बाँकी रहेको छ भने प्रदेश सभातर्फ गुलावजंग शाह र कुलबहादुर गिरीले टिकट पाएका छन् । उता जाजरकोटमा प्रतिनिधि सभामा निरज आचार्य र प्रदेश सभातर्फ डम्बर सिंह र खिमबहादुर शाहीले टिकट पाएका छन् ।


सुर्खेतको प्रतिनिधिसभा क्षेत्र नम्बर १ बाट ध्रुव कुमार शाही तथा प्रदेश सभातर्फ ठम्मर विष्ट र डण्डीप्रसाद शर्मा उम्मेदवार चयन भएका छन् । जिल्लाको क्षेत्र नम्बर २ मा अमृत विसी र प्रदेश सभातर्फ यामलाल कंडेल र ताराकेशर गौतमले टिकट पाएका छन् ।दैलेख जिल्लामा प्रतिनिधिसभा क्षेत्र नम्बर १ मा रविन्द्रराज शर्मा तथा प्रदेश सभातर्फ धर्मराज रेग्मी र प्रेम थापाले टिकट पाएका छन् भने क्षेत्र नम्बर २ मा लक्ष्मी पोखरेल तथा प्रदेश सभातर्फ तिलकप्रसाद रिजाल र विनोद कुमार शाह उम्मेदवार चयन भएका छन् ।जुम्लामा प्रतिनिधि सभामा रतननाथ योगी र प्रदेश सभातर्फ टेकराज पर्छाइ र धीरेन्द्रराज गिरी उम्मेदवार चयन हुँदा हुम्लामा प्रतिनिधि सभामा दल रावल तथा प्रदेश सभामा दल फडेरा र अर्कोमा छलफल जारी रहेको छ ।

डोल्पाबाट प्रतिनिधि सभामा गणेश शाही तथा प्रदेश सभामा शेरबहादुर बुढा र धनचन्द्र वैजीले टिकट पाएका छन् ।

मुगु जिल्लामा प्रतिनिधि सभामा राजु कार्की र प्रदेश सभामा जित बहादुर मल्ल र कर्ण बहादुर मल्लले टिकट पाएका छन् । रुकुम पश्चिममा प्रतिनिधि सभामा नन्दलाल शर्मा तथा प्रदेश सभामा नारायण शाह र कर्ण बहादुर घर्ती उम्मेदवार चयन भएका छन् ।

 कालिकोट जिल्लामा प्रतिनिधि सभामा नागेन्द्र शाही तथा प्रदेश सभातर्फ कृष्ण आचार्य र विरेन्द्र वोगटी उम्मेदवार छनोट भएका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।