बुधबार, २४ जेठ २०८०
ताजा लोकप्रिय

पाकिस्तानमाथि भारतको जित

आइतबार, ०६ कार्तिक २०७९, १८ : ०५
आइतबार, ०६ कार्तिक २०७९

टी-ट्वान्टी विश्वकप क्रिकेटमा भारतको सुपर १२ को पहिलो खेलमा पाकिस्तानमाथि जित निकालेको छ ।  आइतबार भएको खेलमा भारतले पाकिस्तानलाई ४ विकेटले हराएको हो ।  पाकिस्तानले दिएको १६० रनको लक्ष्य पछ्याएको भारतले निर्धारित २० ओभरमा ६ विकेट गुमाए पूरा गर्यो । 

भारतका लागि विराट कोहली ८२ रनको अर्धशतकीय पारी खेले त्यस्तै हार्दिक पाड्याले ४० रन बनाए । यसअघि टस हारेर पहिले ब्याटिङ गरेको पाकिस्तानले २० ओभरमा ८ विकेट गुमाएर १५९ रन बनाएको थियो । 

पाकिस्तानका लागि इफ्तिहारले ३४ बल २ चौका र ४ छक्का खेल्दै ५१ रन बनाएका थिए ।  मक्शुदले ४२ बलमा ५ चौका मद्दतले ५२ रन बनाएका थिए । भारतका लागि अर्शदिप सिंहले ४ ओभरमा ३२ ओभरमा ३ विकेट लिए । हार्दिक पाण्ड्याले ४ ओभरमा ३० रन दिएर ३ विकेट लिए । जितसँगै भारतले एक खेलबाट २ अंक जोडेको छ ।

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकको बारेमा

एजेन्सी
एजेन्सी
लेखकबाट थप