बुधबार, २५ माघ २०७९
ताजा लोकप्रिय

त्रिविले परीक्षा लिएको १५ महिनापछि नतिजा सार्वजनिक​ गर्‍यो

मंगलबार, २९ कार्तिक २०७९, १९ : ०९
मंगलबार, २९ कार्तिक २०७९

त्रिभुवन विश्वविद्यालयले परीक्षा लिएकाे १५ महिनापछि चार वर्षे बिएकाे नतिजा प्रकाशित गरेकाे छ । परीक्षा नियन्त्रण कार्यालय बल्खुले २०७८ साउनमा लिएकाे चार वर्षे बिए प्रथम वर्षकाे नतिजा प्रकाशित गरेकाे हाे। 

नतिजा त्रिवि पनिकाको वेबसाईट www.tuexam.edu.np बाट हेर्न सकिनेछ । त्यस्तै BA Symbol No टाइप गरी 33624 मा SMS गरेर पनि थाहा पाउन सकिनेछ । लामाे समयदेखि परीक्षा प्रकाशन गर्न नसकेकाे भन्दै त्रिवि र परीक्षा नियन्त्रण कार्यालयकाे विराेध भईरहेकाे थियाे। परीक्षा दिएका विद्यार्थीहरू अहिले तेस्रो वर्षमा अध्ययन गर्दै आएका छन् । तेस्रो वर्षमा पुग्दा पनि त्रिविले नतिजा प्रकाशन गर्न सकेकाे थिएन। 

पनिकाले जनशक्तिकाे अभाव, चाडपर्व तथा तालाबन्दीका कारण नतिजा प्रकाशनमा ढिलाई भएकाे बताएकाे थियाे।

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप