आइतबार, १५ माघ २०७९
ताजा लोकप्रिय

केकी अधिकारीले मागिन् गगन र प्रदीपलाई भोट

विहीबार, ०१ मंसिर २०७९, २२ : ५६
विहीबार, ०१ मंसिर २०७९

अभिनेत्री केकी अधिकारीले कांग्रेसका दुई नेता गगन थापा र प्रदीप पौडेललाई भोट मागेकी छन् । कांग्रेस महामन्त्री समेत रहेका थापा काठमाडौं ४ र युवा नेता प्रदीप पौडेल काठमाडौं ५ मा प्रतिनिधिसभा उम्मेदवार रहेका छन् । 
बुधबार गगनको पक्षमा भोट मागेकी केकीले बिहीबार प्रदीपलाई भोट माग्दै आशा गरिएका नेतालाई जिताइनुपर्नेमा जोड दिएकी छन् ।

दुवै नेतालाई भोट माग्न उस्तै भाषा शैली प्रयोग गरेकी अधिकारीले भनेकी छन्, ‘हामीले हाम्रो नेतामा खोज्नुपर्ने गुणहरू जस्तै युवाको ऊर्जा, राजनीतिक अनुभव, इमानदारिता र दूरदर्शिता यी सम्पूर्ण गुणहरू मैले पाएको छु ।’ उनले दुबै उम्मेदवारलाई विजयको शुभकामना दिँदै उनीहरूको संसदमा प्रतिनिधित्व आवश्यक रहेको धारणा राखेकी छन् ।

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप