प्लेयर टू वाच : सोफियान बाउफल, मोरक्को

person explore access_timeमंसिर ७, २०७९ chat_bubble_outline0

पोजिसन : लेफ्ट–विंगर
उमेरः २९


सन् २०१६ मा २२ वर्षको उमेरमा राष्ट्रिय टोलीबाट डेब्यू गरेका सोफियानले पछिल्लो समय विश्व फुटबलमा आफ्नो बेग्लै नाम बनाइरहेका छन् ।ला लिगामा यो सिजन मात्र ११ खेलमा ३ गोल गरेर ३ असिस्ट गरेका छन् । २९ वर्षीय सोफियानले देशका लागि भने ३२ खेलमा ६ गोल गरेका छन् ।युरोपियन क्लबहरुका आफ्नो बेग्लै पहिचान बनाउन सफल उनी अब राष्ट्रिय टोलीका लागि ठूलो उपाधिको होडमा छन् । सन् १९७० मा पहिलो पटक विश्वकप खेलेको मोरोक्कोले १९८६ मा अन्तिम १६ मा स्थान बनाएको थियो । मोरोक्कोको यही नै ठूलो सफलता हो ।

एक पटकको अफ्रिका कप अफ नेसन्स विजेता मोरोक्को यो पटक विश्वकपमा आफ्नो स्थिति सुधार गर्ने योजनामा छ । त्यसका लागि मोरोक्कोले लामो समय मेहेनत गरेको छ । मोरोक्कोलाई सफलता दिलाउन सोफियानको मुख्य भूमिका हुनेछ । बलियो क्रोएसियासँग खेल्न लागेको मोरोक्कोको यो विश्वकप शानदार रहने अनुमान गरिएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।