जापान : जीत टोलीको, चर्चा समर्थकको

person explore access_timeमंसिर ८, २०७९ chat_bubble_outline0

बुधबार जापानले जर्मनीलाई २–१ गोलले स्तब्ध बनाउँदै विश्वभर चर्चा कमायो । यतिबेला चर्चा सो खेलभन्दा पनि जापानका समर्थकहरूको धेरै भइरहेको छ । 


प्रायः खेलपछि फुटबल स्टेडियमहरू खाना, खाली कपलगायत फोहोरले भरिएका हुन् । तर, जापानका समर्थकहरूको भएका स्टेडियममा भने त्यस्तो हुँदैन । आफ्नो टोलीको अभूतपूर्व जीत हासिल गरेको खुसीयालीलाई थाँती राख्दै उनीहरूले खलिफा अन्तर्राष्ट्रिय स्टेडियम सफा गर्न लागेका हुन् ।चार वर्षअघि रुसमा आयोजित विश्वकपमा बेल्जियमविरुद्ध ३–२ को हार बेहोरेपछि पनि जापानका समर्थकहरूले स्टेडियम सफा गरेका थिए । आफ्नो टोली संलग्न नभएको आइतबारको कतार र इक्वेडरविरुद्धको खेलपछि पनि जापानका समर्थकहरूले स्टेडियम सफा गरेका थिए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।