एन्फाद्वारा मुख्य प्रशिक्षकको दरखास्त आह्वान

person explore access_timeमंसिर ८, २०७९ chat_bubble_outline0

अखिल नेपाल फुटबल संघ (एन्फा) ले राष्ट्रिय फुटबल टिमको मुख्य प्रशिक्षकका लागि दरखास्त आह्वान गरेको छ । अब्दुल्लाह अल्मुताइरीले मुख्य प्रशिक्षकबाट राजीनामा दिएपछि एन्फा अहिले मुख्य प्रशिक्षकबिहिन छ ।


एन्फाले बिहीबार एक मुख्य प्रशिक्षकका लागि दरखास्त आह्वान गरेको हो । फिफाको प्रो लाइसेन्स प्राप्त प्रशिक्षकले नेपालका मुख्य प्रशिक्षकका लागि योग्य हुनेछन् । नेपालले बंगलादेशविरुद्धको मैत्रीपूर्ण खेल कार्यवाहक प्रशिक्षक प्रदीप हुमागाई र पाकिस्तान विरुद्धको मैत्रीपूर्ण कार्यबाहेक  प्रशिक्षक प्रवेश कटुवालको नेतृत्वमा खेलेको थियो ।यस्तै एन्फाले टेक्निकल डिरेक्टरका लागि समेत दरखास्त आह्वान गरेको छ । एन्फाले फाइनान्स डिरेक्टर, हेड अफ प्रोकुरेमेन्ट, जुनियर एकाउन्टेन्ट र सिभिल इन्जिनियरको पनि दरखास्त आह्वान गरेको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।