१८ करोडमा बनेको ‘कान्तारा’ ले कमायो ४०० करोड

person explore access_timeमंसिर ८, २०७९ chat_bubble_outline0

कन्नड भाषाको फिल्म ‘कान्तारा’ ले हरेक दिन नयाँ कीर्तिमान बनाइरहेको छ । यस्तैमा फिल्मले अर्काे नयाँ उपलब्धि थपेको छ । फिल्मले ४०० करोड कमाएर नयाँ कीर्तिमान कायम गरेको हो । ट्रेड एनालिस्ट तरण आदर्शले फिल्मको पछिल्लो कलेक्शन शेयर गर्दै यो जानकारी दिएका हुन् ।


कर्नाटकमा मात्रै फिल्मले १६८ करोड कमाएर केजिएफ २ लाई पछाडि पारेको छ । कम बजेट (१८ करोड) मा बनेको यो फिल्मको आम्दानी देखेर सबै छक्क छन् । फिल्मले चाडै रणवीर कपूरको ‘ब्रह्मास्त्र’ र कमल हासनको विक्रमको ब्यवसाय पार गर्ने अनुमान गरिएको छ । कान्तारा रिलिज भएको ५० दिन भन्दा बढी भइसक्यो । तर फिल्मको कमाइको रफ्तार एकनास छ । हिन्दी संस्करणमा मात्र फिल्मले ८२ करोड कलेक्सन गरेको छ, जुन हालै रिलिज भएका कैयौं फिल्म भन्दा माथि छ । तेलुगु संस्करणमा पनि फिल्मले ४२ करोडको व्यापार गरेको छ । ओभरसीजबाट मात्रै फिल्मको कलेक्सन ४४ करोडको हाराहारीमा छ ।ऋषभ शेट्टी स्टारर फिल्म ३० सेप्टेम्बरमा हलमा रिलिज भएको थियो । रिलिजको सुरुवाती दिनमा फिल्मको कमाई निकै सुस्त भए पनि बिस्तारै गति लिएको थियो ।
दैनिक भास्कर

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।