रौतहट २ (२) प्रदेशसभामा समाजवादीका पटेल विजयी

person explore access_timeमंसिर ८, २०७९ chat_bubble_outline0

रौतहटको संसदीय निर्वाचन क्षेत्र २ (२) प्रदेशसभा निर्वाचन क्षेत्रमा जसपाका उमेदवार रामकिशोर यादवलाई पराजित गर्दै एकीकृत समाजवादीका कनिस पटेल विजयी भएका छन् । निकटतम् प्रतिद्वन्द्वी यादवलाई ४०९ मतको अन्तरले पराजित गर्दै पटेल विजयी भएका हुन् । 


इन्जिनियर कनिश पटेलले कूल १० हजार ४४२ मत ल्याइ विजयी भएका छन् । उनका निकटतम् प्रतिद्वन्द्वी रामकिशोर यादवले १० हजार ३३ मत ल्याए । २०७४ को चुनावमा यादव यसै क्षेत्र बाट प्रदेशसभामा निर्वाचित भएका थिए । त्यसैगरी प्रदेशसभाका अर्का स्वतन्त्र उम्मेदवार मनिज यादवले ५२६५ मत पाएका थिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।