आम निर्वाचन ०७९

कपिलवस्तु १ मा माओवादीका खनाललाई पराजित गर्दै एमालेका अधिकारी विजयी

person explore access_timeमंसिर ८, २०७९ chat_bubble_outline0

कपिलवस्तु क्षेत्र नम्बर १ बाट प्रतिनिधि सभा सदस्यमा नेकपा एमालेका बलराम अधिकारी निर्वाचित भएका छन् ।  सत्ता गठबन्धनबाट उम्मेदवारी दिएका माओवादीका चक्रपाणि खनाललाई पराजित गर्दै फराकिलो मतान्तरका साथ एमालेका अधिकारी निर्वाचित भएका हुन् । 


एमालेका अधिकारीले ३४ हजार ६७५ मत ल्याएर विजयी भए भने माओवादीका खनालले १८ हजार ९८३ मत ल्याएर पराजित भएका छन् । २०७४ सालको चुनावमा खनाल निर्वाचित भएका थिए भने अधिकारी २०७० सालको संविधान सभा चुनावमा चुनिएका थिए । जनमत पार्टीका नागेन्द्रप्रसाद चौधरीले ८ हजार ३९३ मत ल्याएर तेस्रो भएका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।