शुक्रबार, २० माघ २०७९
ताजा लोकप्रिय

मुसाको हत्याको आरोपमा प्रहरीमा उजुरी

आइतबार, ११ मंसिर २०७९, १८ : १६
आइतबार, ११ मंसिर २०७९

पश्चिम उत्तर प्रदेशको बदौयूँबाट एउटा घटना सार्वजनिक भएको छ, जसमा मनोज कुमार नामका व्यक्तिमाथि निर्ममतापूर्वक मुसाको हत्याको आरोप लगाइएको छ। उजुरीकर्ता विकेन्द्र शर्माले यस घटनासँग सम्बन्धित केही भिडियो खिचेका छन् जसमा उनले भनेका छन्, ‘मनोज कुमार नामका व्यक्तिले मुसालाई नराम्ररी हिर्काए, इँटामा बाँधेर पानीमा डुबाए ।

दोस्रो भिडियोमा विकेन्द्र शर्माले मनोज कुमारलाई उनको नाम र ठेगाना सोधिरहेका छन् । मनोज कुमारले मुसाको पुच्छरमा ढुङ्गा बाँधेर नालीमा डुबाएर मार्ने प्रयास गरेको भन्दै पिपल फर एनिमल्स संस्थानका विकेन्द्र शर्माले बदायूँ प्रहरी चौकीका इन्चार्जलाई लिखित उजुरी दिएका थिए । विकेन्द्र शर्माले आफ्नो उजुरीमा लेखेका छन् कि उनले नालीमा हाम फालेर मुसालाई बाहिर निकाले तर बचाउन सकेनन् ।

शर्माले यस्तो पीडादायी तरिकाले मुसा मारेकोमा पशु क्रूरता रोकथाम ऐन र आईपीसी अन्तर्गत मुद्दा दर्ता गर्न माग गरेका छन्। यससँगै तहरीरमा यस्तो पनि लेखिएको छ, "म मुसालाई प्रहरी चौकीमा दिँदैछु। पोस्टमार्टम गर्नको लागि कष्ट गर्नुहोस्। पशु चिकित्सकलाई जानकारी दिइँदैछ।"

प्रहरीले मुसाको पोष्टमार्टमका लागि भेटेरिनरी अधिकृतलाई पत्र पनि लेखेको थियो तर जवाफमा मेडिकल अधिकृतले मुसाको पोष्टमार्टमको सुविधा बदायूँमा नरहेको र त्यसका लागि शव बरेली पठाउनुपर्ने बताए । हाल प्रहरीले मनोजकुमार विरुद्ध मुद्दा दर्ता गरेको छैन र उनको उजुरीका आधारमा उनलाई प्रहरी चौकीमा बोलाएर सोधपुछ मात्र गरेको छ  ।

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

एजेन्सी
एजेन्सी
लेखकबाट थप