शुक्रबार, २० माघ २०७९
ताजा लोकप्रिय

उदयपुरमा चोरीको मोटरसाइकलसहित ३ जना पक्राउ

आइतबार, ११ मंसिर २०७९, २३ : २७
आइतबार, ११ मंसिर २०७९

जिल्ला प्रहरी कार्यालय उदयपुरले चोरीको मोटरसाइकलसहित तीन जनालाई पक्राउ गरेको छ । उदयपुरको त्रियुगा नगरपालिका–६ जलजले बजारका कुमार कार्कीको घर बाहिर पार्किङ गरी राखेको मोटरसाइकल चोरी गर्दै गर्दा उनीहरू पक्राउ परेका हुन् ।

चोरीको मोटरसाइकल डोर्‍याउँदै लैजान लागेको अवस्थामा इलाका प्रहरी कार्यालय जलजलेबाट खटिएको प्रहरी टोलीले रामेछाप मन्थली नगरपालिका-१ का २७ वर्षीय विक्रान्त थापा मगरलाई पक्राउ गरेको हो । प्र ३–०२–००१ प २०७५ नम्बरको मोटरसाइकलसहित थापा मगरलाई नियन्त्रणमा लिइएको प्रहरीले जनाएको छ । थापालाई सोधपुछ गर्ने क्रममा सो मोटरसाइकल चोरीको रहेको प्रहरीले जनाएको छ । पक्राउ पर्नेमा रामेछाप मन्थली नगरपालिका–१ का २७ वर्षीय थापा मगर, ललितपुर गोदाबारी नगरपालिका-३ का २७ वर्षीय सुमन बिष्ट र त्रियुगा नगरपालिका-१६ का ३१ वर्षीय बिर्ख तामाङ रहेका छन् ।  

चोरी घट्नामा संलग्न रहेका बिष्ट र तामाङलाई प्रहरी चौकी सुकौराबाट खटिएको प्रहरी टोलीले सुकौरा बजारमा लुकिछिपी बसेको अवस्थामा फेला पारी नियन्त्रणमा लिएको हो । पक्राउ परेकालाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय उदयपुरमा ल्याई अनुसन्धान गर्ने क्रममा चोरीको मोटरसाइकल ललितपुर जिल्ला महालक्ष्मी नगरपालिका–९ आरुबोटका कृष्णबहादुर घलेको रहेको खुलेको छ ।

चोरीको मोटरसाइकल र नियन्त्रण लिइएका मानिस समेतलाई घट्नास्थल प्रहरी वृत्त सातदोबाटो ललितपुर भएकोले आवश्यक कारबाहीका लागी प्रहरी वृत्त सातदोबाटो ललितपुर पठाइएको छ ।

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप