मंगलबार, १७ माघ २०७९
ताजा लोकप्रिय

रिलिजमा फ्लप यी बलिउड ४ फिल्म, अहिले मानिन्छन् हिट

सोमबार, १२ मंसिर २०७९, १२ : ३८
सोमबार, १२ मंसिर २०७९

बलिउडमा हरेक वर्ष थुप्रै फिल्म रिलिज हुने गरेका छन् । तीमध्ये केहीले मात्र बक्स अफिसमा राम्रो व्यापार गर्छ । केही फिल्मले त दर्शकको अपेक्षा समेत पुरा गर्दैन । हिन्दी फिल्मको इतिहासमा ४ फिल्म छन् । जुन फिल्म रिलिजपछि तुरुन्तै फ्लप साबित भएपनि पछि क्लासिक कल्ट भएका छन् । 

शोले 

 अमिताभ बच्चन र धर्मेन्द्र स्टारर फिल्म ‘शोल’ रिलिज भएको पहिलो सातामै समीक्षकहरूले फ्लप घोषित गरेका थिए । तर, पछि फिल्म हेर्न थिएटरमा भीड बढ्न थाल्यो । त्यसपछि यो हिन्दी फिल्मको इतिहासकै सबैभन्दा सफल फिल्म बनेको छ । आज पनि मानिसहरू यसलाई हेर्न रुचाउँछन् ।

अन्दाज अपना अपना 
आमिर खान र सलमान खान पहिलो पटकसँगै देखिएको फिल्म हो ‘अन्दाज अपना अपना’ । फिल्मलाई राजकुमार सन्तोषीले निर्देशन गरेका थिए । रिलिजपछि यो फिल्म बक्स अफिसमा फ्लप साबित भयो । तर, पछिल्ला वर्षहरूमा यो फिल्मको कमेडीलाई मानिसहरूले धेरै मनपराए । आज यो अल टाइम सुपरहिट कमेडी फिल्मको सूचीमा परेको छ ।
सूर्यवंशम :
अमिताभ बच्चनको यो फिल्मको बारेमा हरेक बच्चालाई थाहा छ । यो फिल्म प्रायः टिभीमा देख्न पाइन्छ । यो फिल्म थिएटरमा चल्न सकेन । फिल्मलाई दर्शकले ठाडै अस्वीकार गरेका थिए । यो टिभी प्रसारणपछि भने लोकप्रिय भयो ।
अग्निपथ :
अमिताभ बच्चनको ‘अग्निपथ’ १९९० मा निकै चर्चा भएको थियो । तर, रिलिजपछि फिल्म बक्स अफिसमा फ्लप घोषित भयो । टिभी र डीभिडीको माध्यमबाट फिल्मले जनताको मनमा विशेष स्थान बनायो । विजय दीनानाथ चौहानको भूमिका निभाएका अमिताभ बच्चनको अहिले पनि उक्त भूमिकाको प्रशंसा हुन्छ ।  –अमर उजाला
 

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

एजेन्सी
एजेन्सी
लेखकबाट थप