आइतबार, २२ माघ २०७९
ताजा लोकप्रिय

नेपाल एसबीआई बैंकले ३ प्रतिशत बोनस सेयर दिने

मंगलबार, १३ मंसिर २०७९, १३ : ३०
मंगलबार, १३ मंसिर २०७९

नेपाल एसबीआई बैंकले गत आर्थिक वर्षको नाफाबाट आफ्ना लगानीकर्तालाई लाभांश घोषणा गरेको छ । कम्पनीको सञ्चालक समितिको बैठकले आफ्ना लगानीकर्तालाई हाल कायम चुक्ता पुँजीको १०.५३ प्रतिशतले लाभांश घोषणा गरेको हो ।

यसमध्ये कम्पनीले ३ प्रतिशत बोनस सेयरका रूपमा लगानीकर्तालाई वितरण गर्ने छ । यस्तै, ७.५३ प्रतिशत नगद लाभांश (करसहित) वितरण गर्ने सञ्चालक समितिको बैठकले निर्णय गरेको छ । कम्पनीको सञ्चालक समितिको बैठकले गरेको निर्णय आगामी वार्षिक साधारण सभा र नेपाल राष्ट्र बैंकबाट स्वीकृत भएपछि वितरण हुने छ ।

बैंकले गत आर्थिक वर्ष आफ्ना लगानीकर्तालाई ३.५० प्रतिशत बोनस सेयर र १.८१ प्रतिशत नगद लाभांश (कर प्रयोजनका लागि) दिएको थियो । गत वर्षको तुलनामा यस वर्ष कम्पनीको लाभांश बढेको छ ।

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप