शनिबार, १४ माघ २०७९
ताजा लोकप्रिय

प्लेयर टू वाच : राफायल भरान, फ्रान्स

पोजिसन : सेन्टर ब्याक, उमेर : २९ वर्ष
बुधबार, १४ मंसिर २०७९, १० : १०
बुधबार, १४ मंसिर २०७९

रियल मड्रिडमा उत्कृष्ट १० सिजन बिताएका भरानको म्यानचेस्टर युनाइटेडको डेब्यू सिजन भने त्यति सुखद हुन सकेन । चोटका कारण प्रिमियर लिगमा उनले मात्र २२ खेल खेल्न पाए । भरानले यति धेरै खेल गुमाएको सात वर्षअघि सन् २०१४–१५ को सिजनमा मात्र थियो । यद्यपि, यो सिजनमा सशक्त सुरुवात गर्दै उनले सबैलाई आशावादी बनाएका छन् ।

गत सिजन फ्रान्सका लागि पनि उनले धेरै खेलहरू गुमाए । जसमा गत जुनमा नेसन्स लिगका चारमध्ये तीन खेल गुमाएका थिए । चोटले सताए पनि फ्रान्सका मुख्य प्रशिक्षक डिडिएर डेसच्याम्पले भरानलाई नै टोलीको रक्षापंक्तिको मुख्य खम्बा मान्छन् । 

कम उमेरमा नै फ्रान्सका लागि ८६ खेलको अनुभव सँगाली सकेका भरानले विश्वकपका साथै चारवटा च्याम्पियन्स लिगको उपाधि जितिसकेका छन् । उनले २१ वर्ष ६ महिनाको उमेरमा उनले सबैभन्दा कान्छो उमेरमा राष्ट्रिय टोलीको कप्तानी सम्हालेको कीर्तिमान पनि बनाइसकेका छन् ।

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप