आइतबार, २२ माघ २०७९
ताजा लोकप्रिय

कंगना रनोट तमिल फिल्म चन्द्रमुखी २ मा देखिने

बुधबार, १४ मंसिर २०७९, ११ : ४६
बुधबार, १४ मंसिर २०७९

अभिनेत्री कंगना रनोट तमिल फिल्म चन्द्रमुखी २ मा देखिने भएकी छिन् । यो फिल्म २००५ को क्लासिक हरर कमेडी चन्द्रमुखीको सिक्वेल हो । चन्द्रमुखी २ का लागि फाइनल भएको जानकारी कंगनाले नै आफ्नो सोसल मिडिया ह्यान्डलमा दिएकी छिन् । यो चलचित्रलाई पी वासुले निर्देशन गर्नेछन् । अर्कोतर्फ, कंगनाको अपोजिटमा तमिल अभिनेता राघव लरेन्स देखिनेछन्, जो कञ्चना १ र कञ्चना २ र कञ्चना ३ जस्ता हरर कमेडी फिल्मका लागि परिचित छन् ।

पहिलो भागमा ज्योतिका सरवनन बनेकी थिइन् चन्द्रमुखी

रजनीकान्त र ज्योतिका सरवननले २००५ मा फिल्म चन्द्रमुखीमा काम गरेका थिए । चन्द्रमुखी सन् २००४ को फिल्म आपटामित्राको रिमेक हो, जो आफैं सुपरस्टार मोहन लालको मलयालम फिल्म मणिचित्रथजु को रिमेक हो । साथै, अक्षय कुमार र विद्या बालन स्टारर फिल्म भुल भुलैयामा मञ्जुलिकाको चरित्र पनि चन्द्रमुखीबाट लिइएको थियो ।

चन्द्रमुखी २ को छायांकन डिसेम्बरबाट सुरु हुनेछ

मिडिया रिपोर्टका अनुसार कंगनाले डिसेम्बरको पहिलो साताबाट फिल्मको सुटिङ सुरु गर्दैछिन् । इमर्जेन्सी फिल्मको कामबाट अलिकति ब्रेक लिएर उनले यो फिल्मको काम सुरु गर्नेछिन् । जनवरीमा इमर्जेन्सीको सुटिङ सकिएपछि कंगनाले चन्द्रमुखी २ को दोस्रो शेड्युलको छायांकन सुरु गर्नेछिन् ।

कंगना चन्द्रमुखीको भूमिकाका लागि उत्साहित छिन्

समाचारका अनुसार चन्द्रमुखी २ लाई लाइका फिल्म्सले निर्माण गर्नेछ, जसले हालै वर्षको सबैभन्दा ठूलो फिल्म पीएसवानलाई निर्देशन गरेको छ । कंगना यो फिल्मलाई लिएर निकै उत्साहित छिन् । फिल्मको बारेमा कुरा गर्दै कंगनाले लेखेकी छिन्, ‘म आफूलाई धेरै भाग्यशाली मान्छु कि अर्को तमिल फिल्ममा पी वासु जीसँग काम गर्ने मौका पाइरहेको छु ।’

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

एजेन्सी
एजेन्सी
लेखकबाट थप