बुधबार, १८ माघ २०७९
ताजा लोकप्रिय

सुरु भयो स्याङ्जा २ को मतगणना

बुधबार, १४ मंसिर २०७९, २२ : २७
बुधबार, १४ मंसिर २०७९

स्याङ्जा निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ को मतगणना सुरु भएको छ । निर्वाचन अधिकृत रामचन्द्र शर्माले मतगणना सुरु गरिएको जानकारी दिए । सर्वदलीय बैठकबाट बुधबार राति ९ बजेबाट सुरु गर्ने भनिएपनि १० बजेपछि मतगणना सुरु गरिएको उनको भनाइ छ । 

उनले प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा क्षेत्रसहित समानुपातिकको मतगणना सम्पन्न गर्न करिब ७ दिन लाग्नसक्ने रातोपाटीलाई बताए ।  स्याङ्जा २ मा प्रतिनिधिसभातर्फ कांग्रेसका उपसभापति धनराज गुरुङ र एमालेकी सचिव पद्मा अर्यालबीच मुख्य प्रतिस्पर्धा छ । मतदानका क्रममा धाँधली भएको विषयमा विवाद हुँदा हालसम्म पनि स्याङ्जा २ मा मतगणना सुरु हुन सकेको थिएन।

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप