बुधबार, २५ माघ २०७९
ताजा लोकप्रिय

दुर्घटना न्यूनीकरणमा जोड

विहीबार, १५ मंसिर २०७९, १० : २०
विहीबार, १५ मंसिर २०७९

सडक दुर्घटनमा परी मृत्यु भएका रुपन्देहीका पत्रकार नरबहादर कंडेल (एन.बी.) को १३ औं दिनको पुण्य तिथीमा बुधबार बेलुका दीप प्रज्वलन गरिएको छ । सडक दुर्घटना भएकै स्थलमा दीप प्रज्वलन गरिएको हो । मंसिर २ गते रुपन्देहीको तिलोत्तमा–२ जानकिनगरमा उनी सवार मोटरसाइकललाई ट्रकले ठक्कर दिँदा कंडेलको मृत्यु भएको थियो । 

दुर्घटनास्थलमै ट्राफिक सचेतनासहित दिवंगत आत्माको शान्तिको कामना गर्दै ३६५ वटा दीप प्रज्वलन गरिएको हो । दीप प्रज्वलन कार्यक्रममा बोल्दै नेपाल पत्रकार महासंघ रुपन्देहीका अध्यक्ष रामराज पोखरेलले पत्रकार कंडेलप्रति श्रद्धाञ्जली व्यक्त गरे । उनले ट्राफिक असावधानिका कारण धेरैले अङ्गभङ्ग तथा ज्यान गुमाउनु परेका दुःखद समाचारहरु लेख्नु पर्ने अवस्थाको अन्त्यका लागि सबै सचेत रहनु पर्ने आवश्यक रहेको बताए । 

प्रेस चौतारी रुपन्देहीका अध्यक्ष लक्षमण पौडेल, प्रेस यूनियन रुपन्देहीका सभापति रेखा भुसाल, प्रगतिशिल पत्रकार संघका अध्यक्ष स्याम पोखरेल लगायतले सडक दुर्घटना न्युनीकरणका लागि सबैको पहल आवश्यक रहेको बताए । स्वर्गीय कंडेलका श्रीमती, एक छोरा र छोरी छन् ।
 

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप