आइतबार, १५ माघ २०७९
ताजा लोकप्रिय

भेडासिंहका ३ वटा कपडा गोदाममा छापा

विहीबार, १५ मंसिर २०७९, १६ : ५५
विहीबार, १५ मंसिर २०७९

काठमाडौंको भेडासिंह क्षेत्रका ३ वटा कपडा गोदाममा प्रहरी र राजस्व अनुसन्धान विभागले छापा मारेको छ । भेडासिंह र क्षेत्रपाटीमा रहेका ३ वटा थान कपडाको गोदाममा छापा मारिएको उपत्यका अपराध अनुसन्धान कार्यालयका एकजना अधिकृतले रातोपाटीलाई बताए । 

गोदाममा ठूलो परिमाणमा सुट, सर्ट र पाइन्ट सिलाउन प्रयोग गरिने भन्सार छलीको थान कपडा फेला परेको छ । राजस्व अनुसन्धान विभागले कपडा गोदाम सिल गरेको छ । कपडाको बिज, बिजक फेला नपरेको हुनाले राजस्वले त्यसबारे अनुसन्धान गरिरहेको छ । गोदाम संचालक फरार भएका छन् ।  तस्बिर : सुवास श्रेष्ठ/रातोपाटी 

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप