मंगलबार, १७ माघ २०७९
ताजा लोकप्रिय

दोलखामा माओवादी केन्द्रका कार्कीको अग्रता कायमै

शनिबार, १७ मंसिर २०७९, २१ : ४२
शनिबार, १७ मंसिर २०७९

दोलखामा अहिले मतगणना जारी छ । पछिल्लो मतपरिणाम अनुसार गठबन्धनका तर्फबाट माओवादी केन्द्रका  गंगा कार्कीले अग्रता कायम गरिरहेका छन् । कार्कीले १३ हजार ३०० मत ल्याउँदा एमालेका बालकृष्ण शिवाकोटीले १२ हजार ७१४ मत ल्याएका छन् । कार्की र शिवाकोटीको मतअन्तर ५८६ रहेको छ । 

दोलखाको प्रदेशसभा १ मा २२ हजार ५५६ मतगणना हुँदा  नेपाली कांग्रेसका कुन्दनराज काफ्लेले १० हजार ६६९ मत प्राप्त गरेका छन् भने एमालेका नरबहादुर श्रेष्ठले नौ हजार २११ मत प्राप्त गरेका छन् । प्रदेशसभा २ मा २७ हजार ४८१ मतगणना हुँदा एमालेका भरत केसीले १२ हजार ३३७ र कांग्रेसका बर्मा लामाले १२  हजार २२० मत प्राप्त गरेका छन् । दोलखामा कूल ८५ हजार ३८८ मत खसेको थियोे । 

दोलखामा जम्मा ९४ मतदानस्थल र एक सय ९५ मतदान केन्द्र रहेका थिए । कुल एक लाख ६१ हजार चार सय ५० मतदाता रहेका थिए भने राजनीतिक दलका १४ र स्वतन्त्र उम्मेदवार सात गरी २१ उम्मेदवार चुनावी मैदानमा सहभागी भएका थिए ।

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप