आइतबार, २२ माघ २०७९
ताजा लोकप्रिय

एनआरएनए इन्फ्रास्ट्रक्चरले ५.२६ प्रतिशत लाभांश दिने

आइतबार, १८ मंसिर २०७९, ११ : ०१
आइतबार, १८ मंसिर २०७९

एनआरएनए इन्फ्रास्ट्रक्चर एण्ड डेभलपमेन्टले आफ्ना लगानीकर्तालाई ५.२६ प्रतिशत लाभांश दिने भएको छ । कम्पनीको सञ्चालक समितिको बैठकले गत आर्थिक वर्षको नाफाबाट लगानीकर्तालाई उक्त नगद लाभांश वितरण गर्ने प्रस्ताव गरेको हो ।

चुक्ता पूँजीको ५.२६ प्रतिशतले हुन आउने ६ करोड ४३ लाख ४० हजार ९३५ रूपैयाँ नगद लाभांश वितरण गर्न लागेको जानकारी दिएको छ । सञ्चालक समितिको बैठकले गरेको प्रस्ताव कम्पनीको आगामी वार्षिक साधारण सभाले पारित गरेपछि वितरण हुनेछ ।

एनआरएनएले वितरण गर्न लागेको लाभांश पुस ४ गतेसम्म कायम रहेका सेयरधनीहरूले मात्रै पाउनेछन् । कम्पनीले पुस ५ गतेदेखि बुक क्लोज गर्ने भएकाले त्यसभन्दा अघिसम्म कायम सेयरधनीहरूले मात्रै लाभांश पाउने भएका हुन् ।

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप