बुधबार, २५ माघ २०७९
ताजा लोकप्रिय

लुम्बिनी प्रदेशको मुख्यमन्त्रीमा माओवादीको दाबी

सोमबार, १९ मंसिर २०७९, १३ : ५५
सोमबार, १९ मंसिर २०७९

लुम्बिनी प्रदेशमा नेकपा माओवादी केन्द्रले मुख्यमन्त्रीमा दाबी गरेको छ । माओवादीका स्थायी समिति सदस्य एवं रोल्पाको प्रदेशसभा क्षेत्र नं. १ बाट विजयी जोखबहादुर महराले लुम्बिनीको मुख्यमन्त्रीमा आफ्नो पार्टीको दाबी रहेको बताएका छन् ।

उनले पार्टीले आफूलाई मुख्यमन्त्रीको रुपमा अगाडि सार्ने तयारी गरेको समेत दाबी गरे । निर्वाचनपछि काठमाडौं पुगेर पार्टीका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ लगायत अन्य उच्च तहका नेताहरूसँग छलफल गरेको भन्दै उनले यस्तो बताएका हुन् ।

काठमाडौंबाट फर्किएर रोल्पा पुगेका महराले भने, मैले काठमाडौंमा पार्टी नेतृत्वसँग छलफल गरेर आएको छु । सिट संख्या र प्रदेशको सत्ता बाँडफाँटमा लुम्बिनीको नेतृत्वमा माओवादी केन्द्रले दाबी गर्ने कुरा भएको छ ।’

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप