बुधबार, १८ माघ २०७९
ताजा लोकप्रिय

प्रकाशमानलाई भेट्न कृष्णगोपाल चाक्सीबारीमा

सोमबार, १९ मंसिर २०७९, १७ : ४७
सोमबार, १९ मंसिर २०७९

प्रतिनिधिसभा सदस्य निर्वाचनको प्रत्यक्षतर्फको परिणाम आइसकेको छ भने समानुपातिकको पनि आउने नतिजाको अनुमान भइसकेको छ । यस अवस्थामा दलीय समीकरण कस्तो बन्ला भन्ने आम चासो बढिरहेका बेला नेताहरूले भेटवार्तालाई तीव्रता दिइरहेका छन् । बधाई तथा शुभकामना आदानप्रदानको बहानामा उनीहरू राजनीतिक समीकरण निर्माणका लागि भेटवार्ता गरिरहेका छन् ।

प्रधानमन्त्रीमा दाबी गरेका कांग्रेसका प्रकाशमान सिंहलाई भेट्न सोमबार एमालेका कृष्णगोपाल श्रेष्ठ चाक्सीबारीमा पुगेका हुन् ।  सिंह निवास चाक्सीबारी पुगेका श्रेष्ठ र सिंहबीच बधाई तथा शुभकामना आदानप्रदान सहित राजनीतिक तथा समसामयिक विषयमा कुराकानी भएको छ । 

सिंह काठमाडौं १ बाट निर्वाचित भएका हुन् भने श्रेष्ठ काठमाडौं ९ बाट विजयी भएका हुन् । –न्युज कारखाना

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप