बुधबार, १८ माघ २०७९
ताजा लोकप्रिय

प्लेयर टू वाच ​: रुबेन डियास, पोर्चुगल

पोजिसन : डिफेन्डर, उमेर २५ वर्ष
शनिबार, २४ मंसिर २०७९, १२ : ००
शनिबार, २४ मंसिर २०७९

डियास बेनफिकाको युथ सिस्टमबाट आएका हुन् । उनी हाल इङ्ग्लिस महारथि म्यानचेस्टर सिटीसँग आबद्ध रहेका छन् । सन् २०२०–२१ को पहिलो सिजनमा उनको क्षमता र रणनीतिक कुशलताले धेरेको ‘वर्षको टोली’ मा आफ्नो स्थान बनाउन सफल भएका थिए ।

‘मैले अनुबन्ध गरेका धेरै उत्कृष्ट खेलाडीहरुमध्ये उनी एक हुन्,’ म्यानेजर पेप गवार्डिओला डियासको बारेमा भन्छन्, ‘उनी हरेक कुरा सटिक होस् भन्ने चाहन्छन् जुन मैदानमा पनि स्पष्ट देखिन्छ । उनी आफू त राम्रो खेल्छन् नै आफू वरपर रहेकालाई पनि राम्रो खेल्ने बनाउँछन् । उनी सधैँ आफ्नो लागि भन्दा पनि टिमका लागि खेल्ने गर्दछन् ।’

सन् २०१७ देखि २०२० सम्म बेन्फिका लागि उनले ९१ खेल खेलेका उनले सिटीका लागि ७३ खेल खेलिसकेका छन् । बेन्फिकामा रहँदा उनले लिग उपाधि जितेका थिए पनि सिटीसँग पनि उनी दुईपटक लिग च्याम्पियन बनिसकेका छन् । सन् २०२०–२१ सिजनमा उनी च्याम्पियन्स लिगको उपविजेता टोलीका सदस्य थिए । पोर्चुगलसँग उनले सन् २०१८–१९ को युईएफए नेसन्स लिगको उपाधि जितेका थिए ।

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप