शनिबार, २१ माघ २०७९
ताजा लोकप्रिय

प्रकाशचन्द्र कि बुद्धिमान भन्ने विषयले राप्रपामा तनाव, पार्टी कार्यालयमा होहल्ला

शनिबार, २४ मंसिर २०७९, १६ : १७
शनिबार, २४ मंसिर २०७९

समानुपातिक सांसद सूचीको विषयमा राप्रपामा विवाद देखिएको छ । प्रतिनिधिसभातर्फ २ जना पुरुष कोटामध्ये प्रकाशचन्द्र लोहनी कि बुद्धिमान तामाङलाई लैजाने भन्नेमा विवाद देखिएको हो । दुबैले आफ्नो अडान नछाड्दा अहिलेसम्म निर्णय हुन सकेको छैन । 

एक नेताका अनुसार पार्टी कार्यालयमा दुबैमा समर्थकका साथै अरू आकाङ्क्षीहरू भेला भएर होहल्ला गरेका छन् । पार्टी कार्यालयमा सयौँको सङ्ख्यामा भेला भएको ती नेताको भनाइ छ । अहिले अध्यक्ष राजेन्द्र लिङ्देनले कार्यसम्पादन समितिका नेताहरूलाई एकएक गरेर बोलाउँदै राय लिइरहेका छन् । पुरुषतर्फ अर्को सिटमा भने पशुपति शमशेर राणाको नाम टुङ्गो लागिसकेको प्रवक्ता मोहन श्रेष्ठले बताए ।

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप