ad

विमानभित्र थिए पाइलटका स्कूलका शिक्षक, भावुक भेट देखेर यात्रीसमेत रोए (भिडियो)

person explore access_timeमंसिर १७, २०७५ chat_bubble_outline0

एक शिक्षक कुनै व्यक्तिको जीवनमा कति महत्वपूर्ण हुन्छन् भन्ने उदाहरण उडिरहेको विमानभित्र देख्न सकिन्छ । एक पाइलटले आफ्ना स्कूलका शिक्षकका लागि निकै भावुक तरिकाले सम्मान प्रकट गरेका छन् । आफ्नो छात्रको यस्तो सम्मान देखेर ती शिक्षक निकै भावुक भए कि उनले आफ्नो आँसु रोक्न सकेनन् । त्यहाँको दृश्य देखेर विमानभित्रका अन्य यात्रीको पनि आँखा रसाए ।


पत्रकार एहतिशाम उल हकले उक्त घटनाको भिडियो ट्वीटरमा सेयर गर्दै लेखे, ‘टर्कीस् एयरलाइन्सका पाइलटले आफ्नो स्कूलका शिक्षकलाई धन्यवाद दिए जो उनको फ्लाइटमा बसेका थिए । हाम्रो जीवनलाई आकार दिने शिक्षकप्रति यो हृदयस्पर्शी र असली सम्मान हो । ’भिडियोमा देखिए अनुसार टर्कीस् एयरलाइन्सका पाइलटले फ्लाइटमा उनका स्कूलका शिक्षक पनि यात्रा गरिरहेका छन् भन्ने थाहा भएपछि उनले आफ्नो क्याबिनबाट आफ्ना गुरु फ्लाइटमा भएको घोषणा गर्छन् । घोषणाकै क्रममा चालक दलका अन्य सदस्यले ती शिक्षकलाई बुके दिएर सम्मान प्रकट गर्छन् । साथै, ती शिक्षकलाई अँगालो हालेर सत्कारसमेत गर्छन् ।यात्री भए भावुकःआफ्नो शिक्षकप्रति पाइलट र उनका चालक दलका सदस्यको सम्मान देखेर विमानमा बसिरहेका सबै यात्रीले ताजी बजाउँछन् । तीमध्ये कतिको आँखा रसाए पनि ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।