नीता अम्बानीपछि अब बुहारी श्लोकाको ‘हिल’को चर्चा

person explore access_timeअसार १८, २०७६ chat_bubble_outline0

भारतका व्यवसायी मुकेश अम्बानीकी बुहारी श्लोका मेहता यतिबेला सामाजिक सञ्चालको विषय बनेकी छिन् । उनी विभिन्न पार्टी तथा समारोह र कार्यक्रममा जाँदा उनले लगाएको पहिरनका कारण चर्चाको विषय बन्दै आएकी छिन् । 


भर्खरै क्रिकेटर युवराज सिंहले मुम्बईमा रिटायर्ड पार्टी दिएका थिए । उक्त पार्टीमा नीता अम्बानीसँगै उनका छोरा आकाश अम्बानी र श्लोका मेहता पनि पुगेका थिए । यसैक्रममा नीता पूरै कालो पहिरनमा उपस्थित थिइन् भने उनकी बुहारी श्लोका निलो आकाशे रङको मेटेलिक स्कर्ट र सेतो रङको अफ शोल्डर टिसर्टमा थिइन् । यस समारोहमा पहिरनको भन्दा पनि उनले लगाएको हिलको चर्चा बढी भयो । उनले सोफिया वेबस्टरको आइकानिक हिल लगाएकी थिइन् । जसको पछाडि पुतली बनाइएको थियो ।यो हिलको डिजाइन निकै चर्चित छ । र यसको मूल्य पनि उत्तिनै ज्यादा । सिल्भर रङको उक्त हिलको मूल्य लगभग ५० हजार(भारतीय) पर्छ । केहि समय अगाडि नीताले बोकेको हिरा जडित ब्यागको मूल्य २ करोडभन्दा बढी थियो । 


 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।