केन्द्रीय संस्करण

भारतमा इन्जिनियरिङ अध्ययनका लागि २८ जनालाई छात्रवृत्ति

person explore access_timeसाउन ४, २०७६ chat_bubble_outline0

जनकपुर–प्रदेश नम्बर २ सरकारको सिफारिसमा भारतको आन्ध्रप्रदेश काकिनाडा स्थित आदित्य एजुकेशनल इन्स्टिच्युसनले २८ जना छात्रालाई छात्रवृत्ति दिने भएको छ ।

इन्स्टिच्युसनले प्रदेश सरकारको सिफारिसमा बेटी पढाउ, बेटी बचाउ कार्यक्रमलाई सहयोग पुर्याउनका लागि १८ जना छात्रा तथा सहिद परिवारबाट १० जना छात्र–छात्रालाई इन्जिनियरिङ अध्ययनका लागि छात्रवृत्ति दिन लागेको हो । 

यस अन्तर्गत  सिभिल, मेकानिकल, कम्प्युटर साइन्स, इन्फोेरमेशन टेक्नोलोजि, माइनिङ्ग, पेट्रोलियम, एग्रीकल्चर, इलेट्रिकल, इलेक्ट्रोनिकमा पूर्ण छात्रवृति दिने इन्ष्टिच्यूसनका डाइरेक्टर परमजित सिंहले जानकारी दिए ।

यस अन्तर्गत छात्रवृति पाउने छात्रछात्राहरुले छात्रावास, किताव खर्च , परीक्षा शुल्क र पोशाक शुल्क भने आफैले बेहोर्नु पर्ने छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.