महेश भट्टको मृत्युको खबरमा छोरी पूजा भट्टको यस्तो बयान

person explore access_timeभदौ २२, २०७६ chat_bubble_outline0
Photo: asianage.com

नायिका एवं बलिउड फिल्म निर्देशक पूजा भट्टले पिता महेश भट्टको निधनको खबर खण्डन गरेका छन् । प्रमाणको रुपमा उनले महेश भट्टका दुईवटा फोटो सेयर गरेकी छिन् जसमा उनी घरमा क्वालिटी समय बिताइरहेको देख्न सकिन्छ । वास्तवमा, सोसल मिडियामा महेश भट्टको हृदयघातका कारण मृत्यु भएको अफवाह फैलिएको थियो ।


उनी खतरनाक तरिकाले जीवनयापन गरिरहेका छन्ः पूजापूजा भट्टले इन्स्टाग्राममा लेखिन्, ‘अफवाह फैलाउने र मेरो बुवा महेश भट्टको हृदयघातका कारण मृत्यु भएको खबर सुनेर दुःखी भइरहेका मानिसहरुका लागि यो प्रमाण हो । उनी सधैं झैं खतरनाक तरिकाले जीवनयापन गरिरहेका छन् त्यो पनि रातो जुत्तामा ।’यसरी उड्यो अफवाहः

शुक्रबार सिन्टा अफिसियल नामको ट्वीटर ह्यान्डलबाट महेश भट्टको निधनको सूचना दिइएको थियो । पोष्टमा एउटा फोटोसहित लेखिएको थियो, ‘श्रीमहेश भट्टको निधनमा सिन्टा गहिरो समवेदना व्यक्त गर्छ । ’ पोष्टमा भट्ट मार्च सन् १९८७ सम्म संस्थानको सदस्य थिए भनेर पनि लेखिएको छ । त्यसपछि उनको निधनको खबर सोसल मिडियामा भाइरल भएको थियो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।