सन् २०२० हुनेछ अक्षय कुमारको नामः आमिर, सलमान खानलाई दिनेछन् टक्कर

person explore access_timeभदौ २४, २०७६ chat_bubble_outline0

बलिउडका खेलाडी भनेर चिनिने अक्षय कुमारले सन् २०१९ लाई आफ्नो नाममा पारेपछि अब सन् २०२० मा पनि धमाकेदार इन्ट्री गर्ने तयारीमाछन् । सन् २०१९ मा मिशन मंगल, केसरीको सफलतापछि बक्स अफिसमा कब्जा जमाउने अक्षय कुमारले सन् २०२० लाई पनि आफ्नो नाममा गर्ने लगभग घोषणा गरेका छन् । यसको ठूलो कारण हो सन् २०२० मा आउने अक्षय कुमारको फिल्म र ती रिलिज हुने मिति ।


अक्षय कुमारका तीन ठूला फिल्म सन् २०२० मा भारतका तीन ठूला चाड, इद, दिवाली र क्रिसमसको मौकामा रिलिज हुँदैछ । यी फिल्मका नाम हुन् – लक्ष्मी बम्ब, बच्चन पाण्डे, पृथ्वीराज । अक्षय कुमारले सबैभन्दा पहिला लक्ष्मी बम्ब फिल्मको घोषणा गर्दै रिलिजको मिति मे २२ बताएका थिए । ईदको मौकामा यो फिल्म रिलिज भइरहेको थियो । त्यसपछि अक्षयले बच्चन पाण्डेको लुक सेयर गर्दै फिल्म क्रिसमसको मौकामा रिलिज हुने जानकारी दिए ।यी दुई फिल्मपछि अक्षय कुमारले फिल्म पृथ्वीराजको घोषणा आफ्नो जन्मदिनको मौकामा सन् २०२० को दिवाली पनि आफ्नो नाममा बुक गरेका छन् । अक्षय कुमारका यी तीन फिल्म तीन भिन्न विषयमा आधारित छन् ।लक्ष्मी बम्बः

लक्ष्मी बम्ब तमिल फिल्म कंचनाको रिमेक हो । यो फिल्ममा अक्षयसँग मुख्य भूमिकामा कियारा आडवाणी हुनेछिन् । फिल्ममा अक्षय कुमार तेस्रोलिङ्गी भूतको रुपमा देखिने अनुमान गरिएको छ । फिल्मलाई राघव लोरेन्सले निर्देशन गरिरहेका छन् । फिल्म लक्ष्मी बम्बलाई तुषार कपुर र शबिना खानले निर्माण गरिरहेका छन् । यो फिल्मको कहानी हाउसफूल ४ का निर्देशक फरहाद समजीले लेखेका हुन् ।

पृथ्वीराजः

दिवालीको मौकामा अक्षय कुमारको फिल्म पृथ्वीराज रिलिज हुँदैछ । यो फिल्मबारे अक्षय कुमारले सेप्टेम्बर ९ मा घोषणा गरेका थिए । यो एक पिरियड ड्रामा फिल्म हुनेछ । पृथ्वीराज अक्षय कुमारको बिग बजेट फिल्म हुनेछ, यसको निर्देशन डा. चन्द्रप्रकाश द्विेदीले गरिरहेका छन् ।

बच्चन पाण्डेः

फिल्म सन् २०२० को क्रिसमसमा रिलिज हुने तयारीमा छ । फिल्मलाई फरहाद सामजीले निर्देशन गरिरहेका छन् । साजिद नाडियाडवालाले यो फिल्मको निर्माण गरिरहेका छन् । यो फिल्म सन् २०१४ मा रिलिज भएको विरम फिल्मको हिन्दी संस्करण हो ।

अक्षय कुमारको फिल्मसँग हुनेछ क्ल्याशः

सन् २०२० मा अक्षय कुमारको फिल्म बिदाका दिन रिलिज हुँदैछन् । यो मितिमा बक्स अफिसमा अन्य सुपरस्टारले पनि अन्य फिल्म लिएर आउँदैछन् । क्रिसमसको मौकामा आमिर खान स्टारर लाल सिंह चड्डा रिलिज भइरहेको छ । ईदलाई सलमान खानले आफ्नो नाममा सधैं बुक गरिरहेका हुन्छन् । यस्तोमा ईदमा पनि अक्षयको सलमान खानको फिल्मसँग क्ल्यास हुने लगभग निश्चित छ ।

बक्स अफिस क्ल्याशबारे अक्षय कुमारले भनेका थिए, ‘हामीसँग वर्षमा ५२ वटा शुक्रबार हुन्छन् । हाम्रा करिब दुई सय हिन्दी फिल्म रिलिज हुन्छन् भने ४० हलिउड फिल्म । यस्तोमा यदि एक हप्तामा दुई ठूला फिल्म रिलिज हुन्छ भने राम्रो कुरा हो ।’

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।