सोमबार, ०७ साउन २०८१
ताजा लोकप्रिय

रौतहटको वृन्दावनमा स्थानीय र प्रहरीबीच झडप

मङ्गलबार, १५ असार २०७८, २२ : ५९
मङ्गलबार, १५ असार २०७८

रौतहटको वृन्दावनमा प्रहरी र स्थानीयबीच झडप भएको छ । झडपमा परेर केही स्थानीय र केहि प्रहरी समान्य घाइते भएका छन् । स्थानीय महिलाहरुले वृन्दावन नगरपालिकाको गेटमा धर्ना दिएपछि प्रहरीले भीड हटाउने क्रममा झडप भएको हो ।  

झडपको क्रममा  प्रहरीमाथि प्रदर्शनकारीले ढुंगामुढा गर्न थालेपछि प्रहरीले आधा दर्जन सेल अश्रु ग्यास प्रहार गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रौतहटका एसपी सिद्धिबिक्रिम शाहले जानकारी दिए ।  नगरपालिकामा महिलाको शीर्षकमा आउने रकम अनियमितता भएको भन्दै पछिल्लो तीन दिनदेखि स्थानीय महिलाहरु नगरपालिकाको मुलगेटमा धर्ना बसेका थिए ।

नगर प्रमुख रामसनेही यादवले महिलाको शीर्षकमा आउने रकम प्रत्येक वडामा दामासायीले वितरण गर्दै आएको बताए ।   उता महिला नेतृ प्रभा सिंहले महिलाको हक अधिकारको निमित्त आउने रकम अनियमितता भएको दाबी गरिन् ।

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकको बारेमा

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप