ad
x

हेटौँडा उपमहानगरको मेयरमा गठबन्धन र एमाले उम्मेदवारबीच टक्कर

person explore access_timeबैशाख ३१, २०७९ chat_bubble_outline0

हेटौँडा उपमहानगरको मतगणनामा गठबन्धनका उम्मेदवारले अग्रता कायम गरेका छन् । ४ सय मत गन्दा गठबन्धनका तर्फका मेयरका उम्मेदवार मीना लामाले १३८ मत ल्याउँदै अग्रता कायम गरेकी हुन् भने एमालेका अनन्त पौडेलले १३४ मत ल्याएर पछ्याएका छन् ।


 लामा र पौडेलबीच चार मतको अन्तर छ । त्यस्तै राप्रपाका दिपक सिंहले ८२ मत ल्याएका छन् । उपमेयरतर्फ गठबन्धनका काँग्रेसका राजेश बानियाँले १७६ एमालेको साथमा राप्रपाका सुमित्रा काफ्ले २३ मत प्राप्त गरेकी छन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X