केन्द्रीय संस्करण

डर्टमन्डको सानदार जित

person explore access_timeभदौ १, २०७६ chat_bubble_outline0

साविकको उपविजेता बोरुसिया डर्टमन्डले जर्मन बुन्डेस लिगामा सानदार जित हात पारेको छ । घरेलु मैदानमा डर्टमन्डले पछि परेको स्थितिमा उत्कृष्ट पूनरागमन गर्दै अग्सवर्गलाई ५–१ गोलले हरायो । डर्टमन्डको जितमा पाको अल्कासेरले दुई, जाडोन सान्चो, मार्काे रिउस र जुलियन ब्रान्डले एक एक गोल गरे । अग्सवर्गका लागि फ्लोरियनले गोल गरेका थिए ।

पहिलो मिनेटमै अग्सवर्गका फ्लोरियनले खाता खोलेका थिए । डर्टमन्डले दुई मिनेट लगत्यै बराबरी गोल फर्कायो । तेस्रो मिनेटमा पाको अल्कासेरले बराबरी गोल गरे । पहिलो हाफमा १–१ गोलको बराबरीमा सकिएपनि डर्टमन्डले दोस्रो हाफमा चार गोल थपेको थियो ।

५१औं मिनेटमा युवा खेलाडी जाडोन सान्चोले गोल गर्दै डर्टमन्डलाई खेलमा २–१ को अग्रता दिलाए । ५७औं मिनेटमा मार्काे रिउसले तथा ५९औं मिनेटमा पाको अल्कासेरले गोल गर्दै डर्टमन्डलाई ४–१ को अवस्थामा पुर्याए । ८२औं मिनेटमा वैकल्पिक खेलाडी जुलियनले गोल गर्दै डर्टमन्डलाई ५–१ को फराकिलो जित दिलाए । पहिलो जितसँगै डर्टमन्डले तीन अंक बनाएको छ । 

 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.