ad

कर्णालीमा कोरोना : थप ७० जनामा संक्रमण

person explore access_timeसाउन १५, २०७८ chat_bubble_outline0

कर्णाली प्रदेशमा शुक्रबार ७० जनामा कोरोना भाइरस (कोभिड–१९)का संक्रमित थपिएका छन् । ५७ जनामा गरिएको आरटी–पीसिआर विधिको कोरोना परीक्षणका क्रममा २७ जना र ४२७ जनामा गरिएको एन्टिजेन विधिको कोरोना परीक्षणका क्रममा ४३ जनामा कोरोना पुष्टि भएको हो । योसँगै कर्णालीमा कोरोना संक्रमितको कुल संख्या ३० हजार १९० पुगेको छ ।


शुक्रबार सबैभन्दा बढी कालिकोट र सुर्खेतमा १७÷१७ जनामा कोरोना देखिएको छ । यस्तै दैलेख र मुगुमा ९÷९, रुकुम पश्चिममा ७, जुम्लामा ५, सल्यानमा २ जाजरकोटमा २, हुम्लामा १ र अन्य १ जनामा कोरोना भाइरसको संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य सेवा निर्देशनालयले जनाएको छ । यस्तै ८० जनाले कोरोनालाई जितेर डिस्चार्ज भएका छन् । अब सक्रिय संक्रमितको संख्या ६८० रहेको छ ।  शुक्रबार कोरोनाबाट कर्णालीमा कसैले पनि ज्यान गुमाएका छैनन् ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।