ad
x

मुक्तिनाथ विकास बैंकको सीएसआर : वित्तीय साक्षरतादेखि औषधोपचार सहयोगसम्म

person explore access_timeमंसिर १९, २०७८ chat_bubble_outline0

मुक्तिनाथ विकास बैंकले सामाजिक उत्तरदायित्व अन्तर्गत वित्तीय साक्षरतादेखि औषधोपचार तथा जीविकोपार्जनसम्ममा सहयोग गरेको छ । बैंकले जारी गरेको प्रेस विज्ञप्तिमा उल्लेख भएअनुसार परासीको भूमहीमा वित्तीय साक्षरता कार्यक्रम सञ्चालन गरेको थियो । 


यसैगरी बैंकले तानसेनमा रहेका विभिन्न कलेजहरूमा मास्क तथा स्यानिटाइजर लगायत सामग्री वितरण गरेको गरेको जनाएको छ । ट्राफिक सचेतना बोर्ड राख्न बैंकले पार्वतीपुर बजार सामुदायिक संस्थालाई पनि २५ हजार रुपैयाँ सहयोग गरेको जानकारी दिएको छ ।पूर्वी नवलपरासीस्थित इलाका प्रहरी कार्यालय डेढगाँउमा हिरातसमा पुस्तक कार्यक्रम सञ्चालनका निमित्त पनि बैंकले १० हजार रुपैयाँ आर्थिक सहयोग गरेको जनाएको छ । मोटरसाइकल दुर्घटनामा पर्दा अपाङ्ग भएका स्याङ्जा आँधीखोला गाँउपालिका–६ का पदमबहादुर क्षेत्रीको उपचार तथा जीविकोपार्जनका लागि पनि एक लाख रुपैयाँ सहयोग गरेको बैंकले जानकारी दिएको छ ।बैंकले उल्लेखित सहयोगबाट सेवा क्षेत्रका नागरिक र व्यक्तिहरूको हितमा काम हुने विश्वास लिएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X