ad
x

बारामा बालिकाको बलात्कारपछि हत्या गरेको आरोपमा आमा–छोरा पक्राउ

person explore access_timeमाघ २, २०७८ chat_bubble_outline0

बाराको आदर्श कोतवल गाउँपालिका–७ मा ९ वर्षीया बालिका रुपमाला कुमारी शाहको बलात्कारपछि हत्या भएको छ । पुस २५ मा बाख्रा चराउन गएको बेला स्थानिय सन्तोष शाह कानुले बलात्कारपछि हत्या गरेको प्रहरीको प्रारम्भिक अनुसन्धानबाट थाहा भएको छ ।


हत्या आरोपमा आदर्शकोतवाल गाउँपालिका–८ घर भएका २० वर्षीय सन्तोष शाह कानु र उनकी आमा ४० वर्षीय शान्तिदेवीलाई पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाराका प्रवक्ता (डिएसपी) राजेश थापाले रातोपाटीलाई बताए । उनले भने– ‘आरोपीले आफ्नो कुखुरा फर्ममा बोलाएर हत्या गरेको अनुसन्धानबाट थाहा भएको छ ।’आफुसँगै बाख्रा चराउन गएकाहरुले खानेपानी ल्याउन आग्रह गरेपछि रुपमाला  बिन्देश्वर शाह कानुले सञ्चालन गरेको कुखुरा फर्मतर्फ पानि लिन गएकी थिइन् । फर्ममा एक्लै बसिरहेका बिन्देश्वरका छोरा सन्तोषले पानी लिएर फर्किँदा कुरेर फर्मभित्र बलात्कारपछि बालिकाको घाँटी कसेर तथा टाउकोमा फरुवाले टाउकोमा हिर्काएर हत्या गरेका थिए । हत्यापछि सोही रात उनले नजिकैको खोलामा शव व्यवस्थापन गरेका थिए ।आरोपी सन्तोषको आमाले कुखुरा फर्मको दशी, प्रमाण लुकाएको आरोपमा पक्राउ गरिएको डिएसपी थापाले रातोपाटीलाई बताए कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।