ad
केन्द्रीय संस्करण

आईपीएल प्रिभ्यू : राजस्थानसँग बदला लेला पञ्जाबले

person explore access_timeचैत ३०, २०७७ chat_bubble_outline0

इन्डियन प्रिमियर लिग (आईपीएल) मा आज पञ्जाब किंग्स र राजस्थान रोयल्सबीच खेल हुँदैछ । नेपाली समयअनुसार साँझ ७ः४५ बजे मुम्बईको वानखडे स्टेडियममा खेल हुनेछ ।

राजस्थानको टोली तीव्र गतिका बलर जोफ्रा आर्चर बिना नै मैदानमा उत्रनेछ । यस्तोमा राजस्थानको बलिङको कमान १६ करोड मूल्य रहेका क्रिस मोरिस र भारतीय बलरको हातमा हुनेछ ।

राजस्थानले पछिल्लो सिजन दुवै खेलमा पञ्जाबलाई हराएको थियो । आजको खेलमा पञ्जाब गत सिजनको बदला लिने मुडमा हुनेछ । दुई टोलीबीच हालसम्म २१ खेल भएको छ । जसमा राजस्थानको टोली पञ्जाबमाथि हाबी हुँदै आएको छ । राजस्थानले १२ खेल जित्दा पञ्जाबले ९ खेल जितेको छ । गत सिजन पञ्जाब छैटौँ र राजस्थान आठौँ स्थानमा सिमित बनेको थियो ।

पञ्जाबले प्रतियोगिता अघि आफ्नो नाम र लोगो परिवर्तन गरेको थियो । फ्रेन्चाइजीले किंग्लस इलेवन पञ्जाबले नाम बदलेर पञ्जाब किंग्स राखेको थियो । उता, राजस्थानले कप्तान बदलेको थियो । टोलीले पूर्वकप्तान स्टिभ स्मिथलाई रिलिज गर्दै सञ्जु स्यामसनलाई नयाँ कप्तान घोषणा गरेको थियो । नयाँ निर्देशकमा कुमार संगाकारा नियुक्त भएका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.