२०९ ग्राम खैरो हेरोइनसहित ललितपुरबाट ३ युवक पक्राउ

person explore access_timeअसोज ११, २०७८ chat_bubble_outline0

ललितपुरको ललितपुर महानगरपालिका–१४ स्थित बुढाथोकी चोकबाट प्रहरीले खैरो हेरोइनसहित ३ जनालाई पक्राउ गरेको छ । गोरखा घर भएका २८ वर्षीय गणेश अधिकारीसहित ३ जनालाई पक्राउ गरिएको महानगरीय प्रहरी वृत्त सातदोबाटोका डिएसपी दिनेश घिमिरेले रातोपाटीलाई बताए ।

इन्सपेक्टर हरिबहादुर वली नेतृत्वको प्रहरी टोलीले उनीहरुको साथबाट २०९ दशमलव ५७ ग्राम खैरो हेरोइन बरामद गरेको छ । बा. १० च ३३०९ नम्बरको सेतो रंगको कार्गो भ्यानमा सवार युवाहरुले चारवटा सिलबन्दी पोका बनाएर लागु औषध लिएर हिँडेको अवस्थामा प्रहरीले बरामद गरेको हो । आरोपीहरुबारे महानगरीय प्रहरी वृत्त सातदोबाटोले अनुसन्धान गरिरहेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।