तीनवटा विवाह गरे तर एक्लो जीवन बाँचिरहेका छन् गायक लकी अली

person explore access_timeअसोज ३, २०७९ chat_bubble_outline0

आफ्नो आवाजको दममा लाखौँ मानिसको मनमा राज गर्ने भारतका शानदार गायक लकी अली आज आफ्नो ६४ औँ जन्मदिन मनाइरहेका छन् । हालसम्मको उनको साङ्गीतिक करियर निकै शानदार रह्यो । तर नामजस्तो उनी आफ्नो जीवनमा भने लक्की साबित हुन सकेन । उनको नीजि जीवनमा थुप्रै उतार चढाव आए ।


लकी अली चर्चित हास्यकलाकार महमूद अलीका छोरा हुन् । लकीकी आमा चर्चित नायिका मिना कुमारीकी बहिनी थिइन् । यो कुरा धेरै कमलाई थाहा छ कि लकी अलीको वास्तविक नाम मकसूद अली हो । लकी अली र उनका पिता हास्यकलाकार महमूद अलीबीचको सम्बनध सुरुवातदेखि नै खासै राम्रो थिएन । किनभने महमूद कामको चक्करमा घरमा कसैलाई समय दिन पाउँदैनथे । लकी हुर्किँदै गएपछि नसाको आदी भए । महमूद अलीले ‘दुश्मन दुनियाँ’ नामको एउटा फिल्म पनि बनाएका थिए । लकी अलीले यो फिल्ममा काम गर्न अस्वीकार गरेका थिए ।त्यसमाथि लकी अलीको वैवाहिक जीवन पनि खासै सुखद हुन भने सकेन । लकी अलीकी जेठी श्रीमतीको नाम मेघन जैन हो । उनी नायिका थिइन् । मेघन र लकीको पहिलो भेट वाईएमसीमा भएको थियो । लकी आफ्ना भाइसँग त्यहाँ गएका थिए । लकी र मेघन सुरुमा साथी बने र पछि दोस्ती प्रेममा बदलियो । मेघन न्युजिल्यान्डकी थिइन् । लकीका भाइले मेघनलाई विवाहका लागि प्रस्ताव राख्न प्रोत्साहित गरे । लकीसँग विवाह गरेपछि मेघनले इस्लाम धर्म अपनाइन् र आफ्नो नाम फेरेर मेमुना राखिन् । मेघन र लकीका दुई सन्तान जन्मिए । तर केही वर्ष पछि नै यी दुई अलग्गिए ।लकी दुईवटा विवाह चाहन्थे

लकी सधैँ मेघनलाई आफ्नो दुईवटा विवाह हुने बताउँथे । तर मेघनले सधैँ यसलाई ठट्टाको रुपमा लिने गर्थिन् । लकीले दोस्रो विवाह गरेपछि मात्रै मेघनलाई उनको कुरा विश्वास लाग्यो । मेघनसँग विवाह गरेको चार वर्षपछि लकीले दोस्रो विवाह गरेका थिए ।

लकीले २००० मा पारसी महिला अनाहितासँग दोस्रो विवाह गरे । लकीलाई अनाहितासँग पहिलो नजरमा प्रेम बसेको थियो । लकीले ढिला नगरीकन उनीसँग विवाह गरे । यी दुईका पनि दुई सन्तान जन्मिए । विवाहपछि अनाहिताले पनि इस्लाम धर्म अपनाएर इनाया नाम राखेकी थिइन् ।

लकी अलीको तेस्रो विवाह

सन् २००९ मा लकी अलीको भेट केट एलिजाबेथ हलमसँग भएको थियो । केट ब्रिटिश ब्युटी क्विनसमेत हुन् । यी दुईको भेट बेंगलुरुको एउटा फिल्म सेटमा भएको थियो जहाँ यो जोडीले सन् २०१० मा विवाह गरे । एलिजाबेथ लकीभन्दा २५ वर्ष कान्छी थिइन् । लकीसँग विवाह गरेपछि केटले पनि आफ्नो धर्म परिवर्तन गरिन् र आफ्नो नाम आयशा राखिन् । लकी र आयशाका एक छोरा छन् । लकी र आयशाको सन् २०१७ मा सम्बन्धविच्छेद भयो । तर यी दुई मिलेर अहिले पनि आफ्नो बच्चा हुर्काइरहेका छन् ।

गोवामा बस्छन् लकी अली

लकी अलीका तीन श्रीमती र पाँच सन्तान भइकन पनि उनी गोवामा एक्लो जीवन बिताइरहेका छन् ।

 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।