मंगलबार, १७ माघ २०७९
ताजा लोकप्रिय

प्लेयर टू वाच : ब्रुनो फर्नान्डेज, पोर्चुगल

पोजिसन : मिडफिल्डर, उमेर : २७ वर्ष
मंगलबार, २० मंसिर २०७९, ०९ : ३२
मंगलबार, २० मंसिर २०७९

पछिल्लो चार वर्षमा युरोपियन फुटबलमा निरन्तर राम्रो प्रदर्शन गर्ने मिडफिल्डरमा पर्छन्, ब्रुनो फर्नान्डेज । पोर्चुगलको स्पोर्टिङको क्लबबाट म्यानचेस्टर युनाइटेड आइपुगेका फर्नान्डेजले प्रिमियर लिगमा आफूलाई स्थापित गरिसकेका छन् ।

कतार विश्वकप २०२२ को युरोपियन प्लेअफमा उत्तरी म्यासेडियोनियालाई २–० गोलले हराउँदा फर्नान्डेजले एक गोल गरेका थिए । विपक्षीको बक्सको छेउमा फर्नान्डेज सधैँ चुनौतीको रूपमा रहन्छन् । उनको बल प्रहार गर्ने क्षमताका साथै आफ्नो सहकर्मीका लागि सटिक पास निकाल्ने क्षमताले गर्दा उनी डिफेन्डरका लागि टाउने दुखाई बन्ने गर्छन् । डेड–बलको अवस्था होस् या पेनाल्टी, उनी त्यसमा पनि भरोसायोग्य खेलाडी हुन् ।

सन् २०१७ मा पोर्चुगलका लागि डेब्यू गरेका फर्नान्डेजले हालसम्म देशका लागि ५१ खेलमा १३ गोल गरेका छन् । जारी विश्वकपमा पनि उनले दुई गोल गरिसकेका छन् । समूह एचमा रहेका पोर्चुगलले दुई खेलमा जीत तथा एक खेलमा पराजय बेहोर्दै समूह विजेता बनेर अन्तिम १६ मा प्रवेश गरेको हो । आज राति हुने खेलमा पोर्चुगलले समूह जीको उपविजेता स्वीटजरल्याण्डको सामना गर्दैछ ।

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप