केन्द्रीय संस्करण

म्याच फिक्सिङको आरोपमा दिपेशलाई दुई वर्ष प्रतिबन्ध

person explore access_timeफागुन १४, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । शहिद स्मारक ‘ए’ डिभिजन लिग फुटबलमा म्याच फिक्सिङ गरेको भन्दै अखिल नेपाल फुटबल संघ (एन्फा) ले सरस्वती क्लबका कप्तान दिपेश श्रेष्ठलाई दुई वर्ष प्रतिबन्ध गरेको छ । एन्फाले दिपेशलाई ५० हजार रुपैयाँ जरिवाना पनि गरेको छ । ‘ए’ डिभिजन लिगमा सरस्वती र हिमालयन शेर्पा क्लबबीच खेलमा दिपेश नियम विपरित म्याच फिक्सिङको कार्यमा सक्रिय भएको एन्फाको आरोप छ ।

यसैगरी एन्फाले हिमालयन शेर्पा क्लबका म्यानेजर विजेन्द्र पुडासैनीलाई तीन महिना निलम्बन र ३० हजार रुपैयाँ जरिवाना पनि गरेको छ । शेर्पाका गोलरक्षक प्रशिक्षक मिनबहादुर बस्नेतलाई भविष्यमा नियम विपरित काम नगर्न सुझाएको छ । हालै सम्पन्न ‘ए’ डिभिजन लिग अन्तर्गत सरस्वतीले शेर्पा क्लबलाई ४–३ गोलले परादित गरेको थियो ।

लिगमा एउटा मात्र जित निकालेको सरस्वतीले नवौं खेलमा पुगेर मात्र शेपालाई हराउन सकेको थियो । अस्वभाविक गोल भएको उक्त खेल फिक्सिङ भएको समाचार बाहिर आएको थियो । तर फिक्सिङ कान्डमा मुछिएपनि अन्तिममा सरस्वतीले रेलिगेसन जोगाउन भने सकेको थिएन ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...