केन्द्रीय संस्करण

मेस्सीको खेलको तेस्रो मिनेटमै गोल,  बार्सिलोना विजयी

person explore access_timeकात्तिक ७, २०७६ chat_bubble_outline0

कप्तान लियोनल मेस्सीले कीर्तिमान रचेसँगै बार्सिलोनाले युइएफए च्याम्पियन्स लिग फुटबलमा कठिन जित निकालेको छ । बुधबार राति भएको समूह ‘एफ’ को खेलमा बार्सिलोनाले स्लाभिया प्राहलाई २–१ गोलले हरायो ।

बार्सिलोनाको जितमा लियोनल मेस्सीले खेलको तेस्रो मिनेटमै सुरुवाती गोल गरेका थिए । यस गोलसँगै मेस्सी च्याम्पियन्स लिग फुटबलमा लगातार १५औं सिजनसम्म गोल गर्ने पहिलो खेलाडी बनेका छन् । मेस्सीले जारी सिजन चोटका कारण सुरुवाती केही खेल गुमाएका थिए । अहिले चोट मुक्त बनेका मेस्सीले स्लाभियाविरुद्धको गोलपछि फरक टोलीवरुद्ध ३३ गोल गर्ने खेलाडीको कीर्तिमान पनि बराबरी गरेका छन् । मेस्सीले च्याम्पियन्स लिगमा समग्रमा ३३औं फरक टोलीविरुद्ध गोल गरेका हुन् । यसअघि राउल र क्रिस्टियानो रोनाल्डोले ३३ फरक टोलीविरुद्ध गोल गर्दै कीर्तिमान बनाएका थिए ।

प्रतिस्पर्धात्मक खेलमा स्लाभियाले ५०औं मिनेटमा बराबरी गोल फर्काएको थियो । जान बोरिलले गोल गर्दै खेललाई बराबरीमा ल्याए । ५७औं मिनेटमा स्भालियाका पिटर ओलायिन्काको प्रहार आत्मघाती गोलमा परिणत भएपछि बार्सिलोनाको भाग्य खुलेको थियो । त्यही आत्मघाती गोलनै बार्सिलोनाको जितमा निर्णायक बन्यो ।

जितसँगै तीन खेलबाट सात अंक बनाएको बार्सिलोना शीर्ष स्थानमा छ । एक अंक बनाएको स्लाभिया अन्तिममा छ । यही समूहको अर्को खेलमा इटालियन क्लब इन्टरले जर्मन क्लब बोरुसिया डटमन्डलाई २–० गोलले पराजित गरेको छ । घरेलु मैदानमा इन्टरलाई जिताउन लौटारो मार्टिनेजले २२औं र एन्टोनियो कान्ड्रेभाले ८९औं मिनेटमा गोल गरे । जितसँगै चार अंक बनाएको इन्टर तेस्रो स्थानमा छ । समान चारनै अंक बनाएको बोरुसिया गोल अन्तरका आधारमा दोस्रो स्थानमा छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.