कोरोनाको सन्त्रासमै नापोलीलाई प्रशिक्षणको चटारो

person explore access_timeचैत ८, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी । विश्वभर कोरोना भाइरसको सन्त्रासले खेलकुद गतिविधि ठप्प भएपनि इटालियन सिरि ‘ए’ क्लब नापोलीले भने खेलाडीको प्रशिक्षण र तयारी सुचारु गर्न लागेको छ । 


नापोलीले लिगलाई लक्षित गरी बुधबारबाट तयारी सुरु गर्न लागेको हो । नापोलीले कोरोनाबाट जोगिएर आफ्नै फुटबल टेक्निकल सेन्टरमा तयारी गर्ने पनि जनाएको छ । नापोलीसँगै अर्को सिरि ‘ए’ क्लब काग्लियरीले सोमबार र लाजियोले एक सातापछि तयारी सुरु गर्न लागेको बताईएको छ । इटालीलाई कोरोना भाइरसले अहिले सबैभन्दा बढी पिरोलेको छ । नापोली अहिले लिगका छटौं स्थानमा छ । नापोलीले लिगका ३९ अंक बनाएको छ । दोस्रो स्थानमा रहेको लाजियोको ६२ अंक छ । काग्लियरी ३२ अंक सहित १२औं स्थानमा छ ।सिरि ‘ए’ मा २६औं चरणको खेल चल्दै गर्दा कोरोनाका कारण खेल स्थगित गरिएको थियो । लिगको शीर्ष स्थानमा रहेको युभेन्ट्सको ६३ अंक छ ।

इटालीमा अहिले कोरोनाको संक्रमण सबैभन्दा बढी छ । युभेन्ट्सका रक्षक ड्यानियल रुगानी र मिडफिल्डर ब्लेस माटुडीलाई यसअघिनै कोरोनाको संक्रमण भइसकेको छ ।

दुवै खेलाडी अहिले उपचारमा तल्लीन छन् । कोरोनाको महामारीले इटालीमा संकटकालनै घोषणा भएको छ ।

 

 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।